זכאים למועד מיוחד סמסטר ב' תשע"ט

ספטמבר 15, 2019

זכאים למועד מיוחד סמסטר ב' תשע"ט . נכון 9.9.19

שלום רב

לוח המועדים ורשימת הזכאים למועד מיוחד מתפרסם באתר הפקולטה לחקלאות –

"הודעות סטודנטים- זכאים למועד מיוחד" ומתעדכן אחת לשבוע מתאריך 18/8/19.

*במידה ולא יפורסם תאריך מבחן בלוח ובמקום זאת תופיע המילה "בתאום" על התלמיד/ה האחריות ליצור קשר עם מרצה הקורס החל מתאריך18.8.19.

*יתכן ובהמשך ( אם יתווספו מעל שלושה תלמידים הזכאים למועד מיוחד נפרסם מועדי בחינות שיתקיימו החל מספטמבר 2019 .

*אם אושרה לך בחינה במועד מיוחד עליך להשתתף בה
אם לא תשתתפ/י יהיה המרצה רשאי לדווח ציון 0.

בהצלחה !

סמסטר ב' מועד מיוחד

מספר קורס

שם קורס

זכאים למועד מיוחד

שם מרצה

מועד

65125

אנדוקרינולוגיה של האדם

הדס איילין
היבה פריג

פרופ אפרת מונסונגו-אורנן

בתאום

65126

פסיכולוגיה התפתחותית

בראל מישעל
שלאעטה סונדוס
כץ אביגיל
נאורס סאלח

ד"ר ש"י אדמוני

10.10.19
שעה 12:00
חדר 108

( אין צורך במשגיחים)

65128

תורת המזון

עלמת איבראהים
נור גבן
סלאח נאורס

ד"ר עליזה שטרק

18/09/2019
שעה 9:00
חדר 108

65214

תזונת האדם

יארא בדראן
מרח עדוי
אלינה דרוזדוב
היבה פריג
רוואנד חמודי
ביאדסי מלאק
פינסלי חן
יוסף עמאר

ד"ר שרית ענבי

26/09/2019

שעה 9:00

חדר 2

65219

מעבדה באנטומיה ופיזיולוגיה של האדם

מור סופר
יארא בדראן

פרופ אפרת מונסונגו-אורנן

בתאום

65322

דיאטטיקה ב'

מאי לביא
נג'ווא שהבי
אקרמן זיו

ד"ר עליזה שטרק
ד"ר אנה ארוניס

4.9.19
9:00
חדר 2

65524

עקרונות הביוכימיה והביולוגיה של התא


שמל מאיה

ד"ר אורן שינברג

בתאום

65646

השמנה והפרעות אכילה - אטיולוגיה פתולוגיה וגישות טיפול

מלאק ביאדסי
הודיה גולדרייך

ד"ר איילת הררי
ד"ר מור ישראלי

בתאום

65647

תזונה במעגל החיים

סונדוס שלאעטה
עלמת איבראהים
אביגיל כץ
סלאח נאורס

ד"ר עליזה שטרק

12.9.19
9:00
חדר 109

65648

תזונת האדם - מיקרונוטריינטים

מור סופר?
גל גבריאל
ביאדסי מאלאק
פינסלי חן
יוסף עמאר

ד"ר אנה ארוניס

בתאום

70160

מבוא לגאולוגיה
לחקלאות

עודד גיל

ד"ר סיימון עמנואל

בתאום

71013

מבוא לסטטיסטיקה ותכנון ניסויים

אבנר מתן
בוגדנובה אנסטסיה

ד"ר דיצה ברנשטיין

12.9.19

שעה 9:00

חדר 109

71023

חשבון דפרנציאלי ואינטגרלי ב '

ענת אולומוצקי
בר סוטקר
פרקש אלעד
רובין יהודה
לוי עומר
ליברמן מרדכי

ד"ר יניב דביר

25.9.19

שעה 9:00

חדר 108

71025

מבוא לסטטיסטיקה והסתברות

עודד גיל
עינב גבאי

ד"ר דיצה ברנשטיין

12.9.19

שעה 9:00

חדר 109

71032

פיזיקה ב'

נור עואד
נידאא סובח
חנאן אבורומי – מאשר לדחות ל 13
רוואנד חמודי- מאשרת
כהן מורן

ד"א אביגיל קנר

18/9/2019

שעה 9:00

חדר ה108

71033

חקלאות הצומח בישראל

יפה סיאלו שמעוני – ביטלה 7.8.

פרופ ז'וזה גרינצוויג
פרופ יהושע סרנגה

בתאום

71034

גנטיקה מולקולרית

סתיו גולשטיין

פרופ' אלון סמך
ד"ר אסף מוסקונה

בתאום

71044

ביולוגיה של הצמח

בראל מישעל

ד"ר נעמי אורי

בתאום

71056

מיקרוביולוגיה כללית

ירדן לין
בר פלטין
רוואנד חמודי
לי בורדצקי
שיר עסיס
אדר מזרחי
זועבי קוסאי
סובח נידאא

ד"ר יונתן פרידמן
ד"ר נדב קשטן
פרופ אדוארד יורקביץ

23.9.19

שעה 10:00

חדר 2

71062

פיזיקה למדעי החקלאות ב'

רזאן גוזין
פרץ דרור
אריק קידר
מוחמד דחלה
צליל דובריש
תמר אדיזיאשווילי
רוזן דב
הרצנו שיר
קליינר קארין
ליברמן מרדכי

מר איתי בראלי

7.10.19

בשעה 9:00

חדר 109

71067

עקרונות בכימיה אורגנית ב '

שחר ניר
סמי מלקו
סאלח נאורס
אדר מזרחי
שני כהן
קורמן שדמי ספיר

ד"ר צבי חיוקה

25.9.19
9:00
חדר 109

71079

ביוכימיה למדעי החקלאות

נוה נגרי
גוזין רזאן
רז ספורטה
סמי מלקו
אריק קידר
רוואנד חמודי
שרה בן עמרה
אורי שטיין
עינת טורק
ביאדסי מלאק

ד"ר מרב פיכמן

15.9.19
שעה 9:00
חדר 2

71091

גנטיקה של בעלי חיים וטיפוח חיות משק

שיר עסיס
אלברט נזרוב
שני איצקוביץ
אדר מזרחי
דניאל דניאל
ליברמן מרדכי

ד"ר ליאור דוד

18.9.19

שעה 9:00

חדר 109

71184

הנדסה גנטית

יארא סבייחאת

פרופ' חנוך זוסנק
פרופ' ברטה סיון לבבי

בתאום

71305

פיזיולוגית הייצור של גידולים חקלאיים

פרקש אלעד – ביטל

פרופ שמואל וולף

בתאום

71322

עקרונות ייצור גידולי שדה בהשקייה

סתיו גולשטיין

פרופ' שוקי סרנגה

בתאום

71413

מיקרוביולוגיה וסניטציה של מזון

מלאק ביאדסי
אנשקו ורוניקה

ד"ר רוני שפירא

בתאום

71430

כימיה וביוכימיה של מזון

מארא עדוי
נופר פינקר

פרופ' יוסף קנר

בתאום

71435

יחידות פעולה ב

שרית בוטרשוילי
מיכל פניוק

ד"ר עידו ברסלבסקי

22.9.19

שעה 10
חדר אתרוג

71449

יסודות בקרת הפריחה

יותם יצחקי

פרופ' דודו וייס

בתאום

71475

תמורות בחקלאות במדינות מפותחות ובישראל

אורי הדר

פרופ' דוד לוי

בתאום

71501

מבוא לאנטומולוגיה

יאיר רייכמן
באייר משה

פרופ' בועז יובל

בתאום

71530

אקולוגיה כללית

שמל מאיה
ישי בן יעקב

פרופ משה קול

בתאום

71609

כימיה של הסביבה

פלייש דורון

פרופ' בני חפץ

בתאום

71619

יסודות המטאורולוגיה החקלאית

נור עואד
שחף אילוז

ד"ר ערן טס

בתאום

71622

פיזיקה של המים

יונתן כהן סקלי

ד"ר נמרוד שוורץ

בתאום

71710

מבוא לכלכלה ב'

קריסטינה אורלובסקי
אריק קידר

ד"ר עפר ברונר

בתאום

71724

מבוא לסטטיסטיקה ועיבוד נתונים ב '


ערין גרייב

ד"ר הדס דון -יחיא

12.9.19

שעה 9:00
חדר 109

71726

התנהגות צרכנים

קריסטינה אורלובסקי

פרופ אייל ארט

בתאום

71736

מאקרו כלכלה

עזרא גרוסמן
ערין גרייב

ד"ר אוהד רווה

27.10.19

שעה 9:00

חדר 103

71737

תורת היצרן

דניאל קפלון
עזרא גרוסמן
אליהו עדן
טארק ניירוק
תום גרנוב
קריסטינה אורלובסקי
לבני רון

דר' עליזה פליישר

19.11.19

שעה 10:00

71741

מבוא לסוציולוגיה

סנדוס ספורי
רנין סעד
אלעד רביב

מיכל אסא-ענבר

16.9.19 שעה 9:00

71745

חשבון דיפרנציאלי ואינטגרלי ב' (מורחב)

לוטן יובל
אריק קידר

ד"ר אנה גורביץ

25.9.19

שעה 9:00
חדר 108

71764

כלכלת תיירות

אליהו עדן

ד"ר עליזה פליישר

נובמבר

71806

פיזיולוגיה של בע"ח ב '

פאדי סלהב
רותם צור

ד"ר יוסי ווין

בתאום

71824

מבוא לפרזיטולוגיה

דייגי איתי
גל שמואל
שני איצקוביץ
אלעד רביב
דנה יודולוביץ

פרופ גד בנעט

בתאום

71830

מבוא לנוירוביולוגיה

דניאל לזר

ד"ר נעם מאירי

בתאום

71836

ביולוגיה ואקולוגיה של דגים

נעם הופמן
דניאל דניאל

דניאל גולני

13.9.19

שעה 10:00

חדר 1

71837

פיזיולוגיה של דגים

אלעד רביב
רון שרון
ענת אולמצקי

פרופ ברטה סיוון-לבבי
ד"ר עמוס טנדלר
פרופ זהבה אוני

7.10.19

שעה 9:00
ח"ס בע"ח

71839

עקרונות התזונה של חיות משק

מור אלי

פרופ' זהבה אוני
דר' נורית ארגוב.

בתאום

71844

יסודות תורת המחלות

פאדי סלהב

ד"ר אלון לוי

בתאום

71913

גיוכימיה של גופי מים

יוסרה חליל

ד"ר תמרה פולובסוב

23.9.19

71915

היבטים אפידמיולוגיים וסביבתיים של מחלות צמחים

תמר ארזי

פרופ יגאל אלעד

פרופ דני שטיינברג

בתאום